Bartın Valiliği ve Bartın Gümrük Müdürlüğü Ziyareti


Bartın Valiliği Ziyareti
Bartın Valisi Sn. Nusret DİRİM ve Vali Yardımcısı Sn. Erkan KALENDER Makamlarında ziyaret edilerek Bartın ili ağırlıklı Bölge Müdürlüğümüzce yapılan işlemler hakkında bilgi sunulmuş ve hüsnü kabulleri için teşekkür edilmiştir.
Vali Nusret DİRİM ise Bölge Müdürümüz ve Bartın Gümrük Müdürüne çalışmalarında başarılar dileyip, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, nezaketlerinden dolayı teşekkür etmiştir.
İl Jandarma Komutanı Ziyareti
Ortak görev alanlarına yönelik işbirliğinin güçlendirilmesi amacıyla Bartın İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Yavuz Selim KAPANCI’da ziyaret edilerek mesleki deneyimler paylaşılmıştır. Ziyarete İl Jandarma Komutanı Yardımcısı Jandarma Albay İsmail ŞENSÖZ’de eşlik etmiştir.
Bartın Gümrük Müdürlüğüne İnceleme Ziyareti
Bölge Müdürümüz Sn. Musa AYDEMİR Bölge Müdürlüğümüz bağlantılarından Bartın Gümrük Müdürlüğüne inceleme ziyaretinde bulunmuştur.
Sorunların yerinde tespiti ve personelin motivasyonu hususlarında gerçekleştirilen ziyarette; Bartın Gümrük Müdürü Burhan AYHANOĞLU tarafından Müdürlük iş ve işlemleri hakkında bilgi alınarak personelin ihtiyaç, talep ve önerileri dinlenmiştir.