Bölge Müdürlüğümüz ve Ticaret İl Müdürlüğümüzden Firma Ziyareti

Kurumsal iletişim, Kamu ve özel sektör işbirliğinin güçlendirilmesi, gümrük ve ticaret hizmetlerinin daha hızlı ve daha kolay yapılarak, ülke gelişimine katkı sağlamak, Türkiye’yi dünyada Hızlı ve Kolay Ticaretin Güven Kapısı haline getirmek üzere; Kocaeli Ticaret İl Müdürü Veysi Uzunkaya, Doğu Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Musa Aydemir ve TÜPRAŞ Rafineri Müdürü Metin Tüfekçioğlu, gıda sektöründe üretimde bulunan ve dış piyasada ülkemizi başarıyla temsil eden öncü firmalardan Tafe Gıda Maddeleri San. ve Tic. A.Ş.’nin Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesindeki üretim tesisini ziyaret etti.
Tafe Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Tahincioğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Onur Tahincioğlu ve Genel Müdür Engin Baykara’nın ev sahipliği yaptığı ziyarette; Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Tahincioğlu, iç piyasada, ihracat ve ithalat aşamasında karşılaşılan sorunlar ve önerilerine ilişkin bilgi verdi.
Tahincioğlu, yatırımların yerinde görülmesinden ve kamu özel sektör işbirliğinin güçlendirilmesi amacıyla yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Heyete teşekkür etti.