Kocaeli Sanayi Odası İle Geleneksel İstişare Toplantısı Düzenlendi

Kocaeli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri ile Bölge Müdürlüğümüz İdare Amirlerinin karşılıklı görüş ve önerilerinin aktarıldığı her yıl geleneksel olarak düzenlenen yemekli toplantıya; Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan ZEYTİNOĞLU, KSO Meclis Başkanı Hasan Tahsin TUĞRUL, KSO Genel Sekreteri Mehmet Barış TURABİ ve KSO Yönetim Kurulu Üyeleri ile Bölge Müdürlüğümüzden, Bölge Müdürümüz Musa AYDEMİR, Bölge Müdür Yardımcıları Ali İhsan MERDANOĞLU, Ceylan ER, Orhan GÖKKAYA, Abbas SARIHAN ve İdare Amirleri katılmıştır.
Kocaeli Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantı da birlikte yürütülen çalışmalar, güncel ekonomik ve ticari gelişmeler görüşülerek karşılıklı bilgi paylaşımı, diyalog ve işbirliği içerisinde sanayinin ve dış ticaretin geliştirilmesi için yapılabilecekler istişare edildi. Ayrıca Kocaeli Sanayi Odası koordinesinde; gelişen teknoloji, Endüstri 4.0, yapay zeka ve bilişim sistemleri ile ilgili uygulamaya dönük bir çalıştay yapılması değerlendirildi.
Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, gümrük idarecileriyle çok iyi bir diyalog içerisinde olduklarını, her sene olduğu gibi tekrar bir araya gelmekten çok memnun olduğunu belirterek toplantıya katılan Gümrük yetkililerine ilgilerinden dolayı teşekkür etti. Bölge Müdürümüz Musa Aydemir ise gümrük olarak sanayicilerin her zaman yanında yer aldıklarını ve hedeflerimizin ticaretin kolaylaştırılması ve Ülkemizin ekonomik çıkarları olduğunu belirterek ev sahipliğinden dolayı Kocaeli Sanayi Odasına teşekkürlerini iletti.