Kurumsal İletişim Çerçevesinde KORDSA Teknik Tekstil A.Ş. Ziyareti

Bölge Müdürümüz Sn. Musa AYDEMİR ve Derince Gümrük Müdürü Akif ERTEKİN KORDSA A.Ş.’nin İzmit Alikahya’da ki fabrikasına kurumsal iletişim çerçevesinde ziyarette bulundular.

Kamu ve özel sektör işbirliğinin güçlendirilmesi, gümrük hizmetlerinin daha hızlı ve daha kolay yapılarak, ülke gelişimine katkı sağlamak ve paydaşlarımızla Kolay Ticaret Büyük Türkiye düşüncesiyle yapılan ziyarete; 4 kıtada 11 tesis, 4500 çalışan, 2 AR-GE Merkezi ile lastik, kompozit ve inşaat güçlendirme teknolojileri alanında hizmet veren, dünyada her 3 otomobil lastiğinden 1’ini, her 3 uçak lastiğinden 2’sini güçlendiren, Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası (YYS) sahibi KORDSA A.Ş.’nin iştirak alanları ile ilgili bilgi verilmesiyle başlanarak,  fabrika gezisi, fabrikada üretilen ürünlerin üretim aşaması, ihracı ve sektör hakkında bilgi alınmıştır.
 
Heyetimize fabrika ziyaretinde; KORDSA A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Özgür YILDIRIM, Satın Alma ve Operasyon Müdürü Ali Berk CANBAŞ, KORDSA Yöneticileri ve Gümrük Müşaviri Mehmet ŞAHİN eşlik etti.