BAĞLANTI İDARELERİMİZE ZİYARET

14 Ekim 2022
BOLU ZİYARETİ
Bölge Müdürümüz Yaşar Yaman Ocak, Bölge Müdür Yardımcılarımız Mehmet Yapıcı ve Hasan Hüseyin Dinsever ile birlikte Bolu Valisi Erkan Kılıç Makamında ziyaret edilerek, Bölge Müdürlüğümüzce yapılan işlemler hakkında bilgi sunulmuştur. Daha sonra Gümrük Müdürlüğümüze geçilerek iş ve işlemler hakkında bilgi alınarak geciçi depolama alanında incelemelerde bulunuldu.

BARTIN ZİYARETİ
Bölge Müdürümüz Yaşar Yaman Ocak, Bölge Müdür Yardımcılarımız Mehmet Yapıcı ve Hasan Hüseyin Dinsever ile birlikte Bartın Valisi Dr.Nurtaç Arslan Makamında ziyaret edilerek Bölge Müdürlüğümüzce yapılan işlemler hakkında bilgi sunulmuştur. Ardından Gümrük Müdürlüğümüze geçilerek iş ve işlemler hakkında bilgi alınarak Amasra Limanına gelen yolcu gemisi ziyaret edildi.

ZONGULDAK ZİYARETİ
Bölge Müdürümüz Yaşar Yaman Ocak, Bölge Müdür Yardımcılarımız Mehmet Yapıcı ve Hasan Hüseyin Dinsever ile birlikte Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz’ı Makamında ziyaret ederek Bölge Müdürlüğümüzce yapılan işlemler hakkında bilgi sunulmuştur. Daha sonra Gümrük Müdürlüğü ve limanda incelemelerde bulunularak işlemler hakkında bilgi alındı.
Çalışma ziyaretimizin sonunda bağlantımız Karadeniz Ereğli Gümrük Müdürlüğü ziyaret edilerek işlemler hakkında bilgi alındı.