Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası GÜHRİNG TAKIM SAN.VE TİC.LTD. ŞTİ. Firmasına Teslim Edildi

06 Temmuz 2022

Ticaret Bakanlığınca “Sürdürülebilir ekonomik büyümeye ve toplumsal refaha katkı sağlamak amacıyla; ihracatçılarımızı ve girişimcilerimizi destekleyerek rekabet gücünü ve uluslararası ekonomik ve ticari işbirliğini artıracak, üretici ve tüketiciyi koruyacak etkin, hızlı ve insan odaklı ticaret ve gümrük politikaları oluşturarak yenilikçi ve katılımcı bir yaklaşımla gerçekleştirmek, uygulamak ve koordine etmek” misyonu doğrultusunda; Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası, Bölge Müdürümüz Yaşar Yaman Ocak tarafından GÜHRİNG TAKIM SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. Genel Müdürü Cengiz Göçmen’e teslim edildi.

Bölge Müdürümüz Yaşar Yaman OCAK,  gümrük işlemlerinin daha hızlı bir şekilde yerine getirilmesine katkı sağlayacak bu belgeyi teslim etmekten mutluluk duyduğunu belirterek, sertifikanın firmaya ve Ülkemize hayırlı olması temennisinde bulundu.

Teslim törenine Bölge Müdür Yardımcımız Mehmet Yapıcı, Ticaretin Kolaylaştırma Şubesi Şefi Kadir Savaş Çiftçi, Ticaretin Kolaylaştırma Şubesi Memuru Zülfikar Kasırga ve firma Mali ve İdari İşler Müdürü Aysun Şilek katıldı.